Інформація

Що потрібно знати про римську штору

1. Ми використовуємо тканини з 100% поліестеру, які більш стійкі до сонячного світла, що дозволяє довше зберігати колір і новизну вироби.

2. Римська штора шиється в один шар, а канти (смужка по краях у вигляді рамки, малюнок) не сточують, а нашивають поверх вироба. Можливо зробити кант іншим кольором і інший текстури тканини.

3. Використовуються текстолітові прути, які не деформуються від сонячного cвітла і завжди тримають ідеальну рівну форму, вставляються прути в нашиті прозору тасьму, з якої їх легко дістати і випрати Вашу штору (інструкцію по догляду Ви можете подивитися на бирці нашитою в правому нижньому кутку штори) .

4. Можлива комплектація двома видами карнизів:

Мотузковий карниз – це сталева відкрита система. Комплектація: механізм фіксації Lux (Україна) з латунним циліндром, шнур управління довжиною ¾ від довжини штори, кронштейни кріплення “twist”. Товщина карниза 26 мм, висота 20 мм. Колір карниза білий і коричневий. (Мал. 1)

Ланцюговий-роторним – це алюмінієва закрита система. Комплектація: механізм управління Lux Coullise 1: 4 (Голландія), замкнута ланцюг управління довжиною 1250мм, 1500мм, 1750мм, 2000мм, 2500мм залежно від висоти штори, кронштейни кріплення “twist”. Товщина карниза 35 мм, висота 40 мм. Колір карниза білий. (Мал. 2)

5. Фотодрук на римській шторі ми рекомендуємо наносити на тканини Джуси Велюр, неодноразово показала кращу передачу кольору і зовнішній вигляд виробу. Ми надаємо фотобанк на 10000 картинок, на будь-яку тему, де Ви обов’язково знайдете що то для себе.

Залишити відповідь