Виготовляємо за вашими розмірами тканинні ролети (рулонні штори) всіх видів; тканинні ролети День-Нічримські штори різноманітних моделей пошиття; вертикальні, горизонтальні алюмінієві та дерев’яні жалюзі; бамбукові ролети рулонної та римської зборки. Поставка штор плісе польського виробництва під замовлення.

Економимо ваш час на вибір виробу, походах по магазинах чи точках продажу, замірах та монтажах.
Ви просто телефонуєте нам:  (098) 335-0256,  (099) 372-0487.

Ми приїдемо до вас у зручний для час з каталогом матеріалів, порадимо у виборі, зробимо заміри та на місці прорахуємо вартість замовлення. Безкоштовно в місті Рівне (виїзд по області обговорюється індивідуально).
Якщо ви з іншого міста ми проконсультуємо та прорахуємо вартість замовлення по телефону чи в онлайн. Надамо вам всі інструкції для заміру та монтажу. Доставка Новою Поштою, або зручним для вас перевізником.

Якість для нас важлива, тому ми використовуємо якісні європейські комплектуючі та кожне замовлення після виробництва проходить перевірку на виявлення дефектів. Якщо для якісного виробництва потрібно більше часу, ми пожертвуємо швидкістю виготовлення та повідомимо про це клієнта.

Вам не потрібно розбиратися в інструкціях по монтажу, ми професійно, акуратно встановимо виріб що подовжить його термін експлуатації. Після монтажні роботи передбачають прибирання місця монтажу.

Також наш сервіс надає гарантію на вироби до 12 місяців, ремонт та заміну пошкоджених деталей. Консультуємо щодо можливості самостійного виявлення та виправлення несправностей виробу.

Наші клієнти
Фотогалерея Наших робіти

Нам довіряють не тільки великі компанії, ресторани, магазини, але багато клієнтів яким ми встановлювали штори в квартирах, будинках, котеджах в офісах. А також клієнти по всій Україні.

На сайті ви можете знайти детальні описи про всі вироби, інструкції по замірах та монтажу. Продивитися каталоги матеріалів (тканин) та ціни (ціни вказані за м. кв. готового виробу). Як розрахувати вартість виробу можна дізнатися тут.

Для зручного спілкування добавляйте нашу сторінку в Facebook.