Оплата

Доступні варіанти оплати:

1. Переказ коштів на на розрахунковий рахунок ПриватБанку.

Оплата шляхом банківського переказу на розрахунковий рахунок, згідно попередньо виставленого рахунку-фактури для фізичної чи юридичної особи.
Рахунок потрібно оплатити протягом 3-х банківських днів.

Переказуйте кошти на розрахунковий рахунок ПриватБанку, через найбільшу мережу терміналів самообслуговування та касових відділень в Україні.
Переказ можна здійснити як готівкою, через термінали самообслуговування і каси по всій території України, так і безготівковим шляхом з допомогою системи Приват24.

2. Оплата готівкою 

Оплата готівкою безпосередньо в офісі, або переказ на картку ПриватБанку (комісія оплачується клієнтом).

Загальні умови оплати:

Для всіх клієнтів компанія РОЛЕТОН працює лише по передоплаті (авансовій чи повній оплаті).
Оплачуйте, будь ласка, замовлення, лише після підтвердження по телефону нашим менеджером наявності всіх виробів (чи комплектуючих) із вашого замовлення.

Доставка

Ми піклуємося про зручність наших клієнтів і здійснюємо доставку замовлених виробів по всій території України комерційними службами доставки.

Перевагу віддаємо таким перевізникам як:

Нова Пошта

Доставка до відділення Нової Пошти у вашому місті. Наявність відділень у вашому місті та їх розташування  можете переглянути на сайті Нової Пошти www.novaposhta.ua. Вартість доставки залежить від розміру та ваги посилки.

ВАЖЛИВО! Відправлена посилка зберігається 5 робочих днів на складі Нової Пошти. На 5-й день після 18:00 посилка повертається відправнику. Забирайте посилки, будь-ласка, як можна швидше.
Перевіряйте, будь-ласка, посилку при отриманні!

Нічний Експрес

Доставка до відділення Нічний Експрес у вашому місті. Наявність відділень у вашому місті та їх розташування можете переглянути на сайті Нічного Експресу www.nexpress.com.ua. Вартість доставки залежить від розміру та ваги посилки.

Також замовлення відправляємо Автолюкс, ІнТайм, Гюнсел, лише у разі відсутності відділень Нової Пошти та Нічного Експресу у вашому населеному пункті, або за домовленістю.

Номер ТТН (Товарно Транспортної Накладної) буде надіслано вам на e-mail чи номер телефону у вигляді SMS-повідомлення (вказаних під час оформлення замовлення) в день відправки замовлення. Також інформацію по доставці ви можете дізнатися на сайті перевізника.

Якщо ви наш клієнт з м. Рівне або з Рівненської області зв’яжіться з нами, щоб обговорити можливості доставки замовлень до вашого місця знаходження.

Загальні умови доставки:

  • Відправка товару здійснюється після повної передоплати за отримане замовлення.
  • Вироби виготовлені індивідуально під ваші розміри – поверненню не підлягають!
  • Вартість перевезення і зберігання вантажу оплачується замовником.
  • Вантаж для відправки службами доставки страхується лише по бажанню та за рахунок замовника. За пошкоджений незастрахований вантаж компанія РОЛЕТОН відповідальності не несе.
  • Відвантаження товару  здійснюється з Понеділка по П’ятницю (з 10:00 до 16:00), товари, замовлені в Суботу та Неділю відвантажуються в Понеділок.
  • Бугалтерські документи доставляються разом з вантажем (якщо не обумовлено інше).

Якщо вам необхідна доставка в певні терміни – зазначайте це, будь ласка, в коментарях до замовлення!