Технічна інформація

Монтаж тканинних ролет коробового типу (Фото)

Встановлення тканинних ролет коробового типу на раму вікна

1. Розпакувати ролети, акуратно розрізавши пакувальний рукав. Будьте обережні з ріжучими предметами, які можуть подряпати виріб.

2. Зняти бічні декоративні кришки (9) короба (1) і вкрутити (насадити) по одному шурупу (5) в кожен бічний кронштейн (2) в місце, позначене “x” на малюнку.

3. Докласти виріб до рами вікна. Опустити повністю полотно тканини (4). Вирівняти короб так, щоб тканина по ширині рівномірно закривала світловий проріз вікна! Докласти до короба напрямні (3).

4. Прикрутити короб одним шурупом з будь-якого боку. Повертаючи вільний край короба, домогтися рівномірності закриття світлового прорізу (при необхідності). Якщо рама вікна крива, то короб щодо рами буде встановлено нерівно, щоб тканина опускалася строго вертикально. В іншому випадку можливі перекоси тканини і неправильна робота вироби.

5. Закрутити повністю другий шуруп на вільному краю короба. Вкрутити залишилися два шурупа по одному в кожен кронштейн.

6. Опустити тканину і ще раз перевірити рівномірність закриття світлового прорізу.

7. Знежирити на рамі місця кріплення напрямних.

8. Відклеїти захисну стрічку з двостороннього скотча (7) на напрямних і приклеїти їх. Торці П-подібних напрямних виробу повинні входити в спеціальні пази в коробі (1), а плоскі – просто впиратися в короб (1). Якщо виріб з плоскими направляючими (3), то полотно буде рухатися між ними і склом. Якщо виріб з дистанційною рейкою, то полотно буде рухатися в направляючих типу “П”. Світлового зазору між тканиною і направляючими бути не повинно. В напрямні типу “П” знизу вставити заглушки (10).

9. Опустити полотно в нижнє положення і встановити нижній обмежувач ланцюга. Нижня планка (8) повинна висіти в повітрі.

10. Підняти полотно в верхнє положення і встановити верхній обмежувач ланцюга. Нижня планка (8) повинна злегка виступати з під короба (1-2 см).

11. Прикрутити шурупом утримувач ланцюга на раму вікна (якщо необхідно).