Дерев’яні жалюзі – досить дорога модель, але ці жалюзі незамінні для дорогих інтер’єрів, оскільки меблі з цінних порід дерева, красивий паркет вимагають до себе в ансамбль саме такий аксесуар, який підкреслить елегантність стилю інтер’єру.

Незаперечним плюсом жалюзі, виготовлених з дерева, є їх екологічність. З розвитком цивілізації ми все більше і більше звикаємо до матеріалів штучного походження, забуваючи природну натуральність екологічно чистих матеріалів.

Пристрій дерев’яних жалюзів мало, чим відрізняється від пристрою звичних нам пластикових і алюмінієвих жалюзі. Єдино відмінність – це їх простота виконання і надійність.

Що ж стосується механізму управління, то він розташований у верхньому карнизі. У свою чергу від карниза відходять капронові нитки, на яких і розташовані дерев’яні ламелі. Внизу жалюзі розташована спеціальна рейка, яка служить якимсь вантажем, тим самим надаючи всієї конструкції рівне стан і стійкість при вітрі. Але якщо вас все одно не буде задовольняти стійкість всієї конструкції, то нижню планку можна закріпити на горизонтальній поверхні, і тоді жалюзі будуть ідеально рівно натягнуті.

Що потрібно знати перед замовлення:

1. обираємо матеріал

Ми готові запропонувати вам повну колекцію відтінків дерев’яних жалюзі – від світлого бука до червоного дерева.

Ширина ламелей у горизонтальних дерев’яних жалюзів буває 25 і 50 мм.

Матеріал: basswood, basswood T.

При виробництві дерев’яних жалюзів використовуються міцні і в теж час легкі породи дерева, які обробляються в декілька шарів анти-ультрафіолетовим лаком за спеціальною технологією, захистять дерев’яні жалюзі від вигорання.

Зверніть увагу: Допускаються невеликі розбіжності у відтінках деревини, її структурі, а також незначне викривлення планок.

2. розміри

Як правильно знімати розміри дивіться інструкцію.

3. сторона управління

Визначить з якої сторони буде ланцюжок та мотузка управління: зліва чи зправа.


Багаторічний досвід роботи у цій галузі і професіоналізм співробітників гарантують високу якість наших виробів, наданих послуг і виконаних робіт.

Телефонуйте: (099) 372-04-87 та (098) 335-02-56, або скористайтеся формою замовлення.

Термін виготовлення вертикальних жалюзь під ваші розміри – 5 робочих днів.
Доставка по Україні Новою Поштою та іншими перевізниками.
Вироби виготовляються індивідуально під ваші розміри – поверненню не підлягають!


Інструкція по догляду за дерев’яними жалюзями.

Для догляду досить чищення пилососом або, при необхідності, застосування спеціальних аерозолів з м’якою тканиною або щіткою. Проте слід пам’ятати про натуральних властивостях дерева вбирати вологу, через що не рекомендується установка таких жалюзі в приміщеннях з рівнем вологості більше 60%.


Способи встановлення дерев’яних жалюзів

Монтаж на віконну раму Монтаж в проєм Монтаж на стіну

Зверніть увагу: Зображення є орієнтиром для вибору кольору матеріалу, оскільки колірна гамма може відрізнятися від оригіналу – залежить від налаштувань відеокарти, монітора і інших факторів.
Допускаються невеликі розбіжності у відтінках деревини, її структурі, а також незначне викривлення планок.ЗАМІРИ ДЕРЕВ’ЯНИХ ЖАЛЮЗІВ

Якщо ви вирішили встановити жалюзі самостійно, то вам належить зняти розміри. Дуже важливо вказати розміри правильно, щоб не помилитися при замовленні.

Потрібні габаритні розміри вироба разом з механізмом. Вони показані на малюнках: L – ширина, H – висота.