горизонтальні жалюзі

Системи горизонтальних жалюзі з алюмінієвими ламелями підійдуть на будь-який тип світлопрозорих конструкцій – вікна, двері з металопластикового, дерев’яного або алюмінієвого профілю.

Горизонтальні жалюзі давно відомі і використовуються практично в усьому світі. Популярними вони стали завдяки своїй практичності і невисокій ціні, з часом з’явилася велика гама кольорів.

Конструкція жалюзі дуже проста, але в той час забезпечує бездоганну роботу виробу.

Горизонтальні жалюзі складаються з поперечних пластин, так званих ламелі, які з’єднані між собою системою ниток. Ця система дозволяє за допомогою тростини повертати ламелі під певним кутом для регулювання інтенсивності світла, що надходить в приміщення, а за допомогою шнура піднімати і опускати жалюзі, фіксуючи їх на певній висоті.

Механізм управління знаходиться у верхньому карнизі, з нього ж виходять капронові драбинки, на яких розташовуються ламелі. Кількість драбинок залежить від ширини виробу. Нижня рейка обтяжує всю конструкцію та робить її наскільки це можливо не рухомою. А якщо ваші жалюзі постійно колишуться від протягів, то є можливість зафіксувати нижню рейку, й надати конструкції нерухомість. Зафіксувати нижню рейку можна кількома способами, для цього можна використовувати різні типи кронштейнів та струна (жилка).

Що потрібно знати перед замовлення:

1. обираємо колір

Кольорові рішення цих жалюзі залежать тільки від вашого вибору. Всі використовувані барвники дуже стійкі та екологічно чисті, вони не вигорять на сонці і не втратять виду навіть після довгих років служби.

Ламелі для цих жалюзі виготовляються з алюмінієвої стрічки, ширина якої 25 мм і 16 мм.

2. розміри

Як правильно знімати розміри дивіться інструкцію.

3. сторона управління

Визначить з якої сторони буде ланцюжок та мотузка управління: зліва чи зправа.


Багаторічний досвід роботи у цій галузі і професіоналізм співробітників гарантують високу якість наших виробів, наданих послуг і виконаних робіт.

Телефонуйте: (099) 372-04-87 та (098) 335-02-56, або скористайтеся формою замовлення.

Термін виготовлення вертикальних жалюзь під ваші розміри – 3 робочих дня.
Доставка по Україні Новою Поштою та іншими перевізниками.
Вироби виготовляються індивідуально під ваші розміри – поверненню не підлягають!


Інструкція по догляду за алюмінієвими жалюзями.

Догляд необхідний і за алюмінієвими жалюзі. Всі маніпуляції над ними досить прості і не віднімуть у вас багато часу.

Алюмінієві жалюзі необхідно періодично очищати від пилу. Для цього під час планового прибирання приміщення зазвичай використовують пилосос. Цілком підійде м’яка ворсиста насадка.

Якщо ваші горизонтальні жалюзі забруднилися більш грунтовно – це часто відбувається на кухонних або балконних вікнах – ви можете самі демонтувати їх і помити їх, наприклад, у ванній кімнаті під струменем теплої води з душу, при необхідності застосовуючи будь миючий засіб: мило, шампунь або – найкраще – трохи прального порошку. Кріплення горизонтальних жалюзі знаходиться під верхнім карнизом штори. Ніякої шкоди горизонтальним жалюзі Ви такий спосіб не завдасте. Потім горизонтальні жалюзі достатньо струсити, повісити на старе місце для повної просушки, через деякий час видаливши плями від висохлої води м’якою ганчіркою – і ваші жалюзі ще довгий час будуть радувати вас.


Способи встановлення алюмінієвих жалюзів

Монтаж на віконну раму Монтаж в проєм Монтаж на стіну

Зверніть увагу: Зображення є орієнтиром для вибору кольору матеріалу, оскільки колірна гамма може відрізнятися від оригіналу – залежить від налаштувань відеокарти, монітора і інших факторів.ЯК ЗАМІРЯТИ ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ

Якщо ви вирішили встановити жалюзі самостійно, то вам належить зняти розміри. Дуже важливо вказати розміри правильно, щоб не помилитися при замовленні.

Потрібні габаритні розміри вироба разом з механізмом. Вони показані на малюнках: L – ширина, H – висота.