Вертикальними жалюзями декоруються вікна офісних, виробничих та житлових приміщень. Сучасні вертикальні жалюзі прекрасно доповнюють інтер’єр приміщення завдяки різноманітності текстур та кольорів. Вони більш практичні і довговічні, ніж традиційний текстиль та ефективно регулюють світловий потік.

Консультації щодо вибору, замірах, фото тканини та інших питаннях за тел. (098) 335-0256,  (099) 372-0487 чи Viber

Що потрібно знати перед замовлення

1. тип системи

Тип Т1 – це коли при закритті полотно тканини рухається від ланцюжка управління.
Т2 – навпаки,  полотно тканини рухається до ланцюжка управління.
Тип Т3 полотно тканин, при закриті штори, рухається з двох сторін (популярний тип з використанням кобінації різних тканин по краях).
Т4 – полотно рухається до середини.

2. розміри ролети

Вказуйте розміри штори: ширину та висоту в см.

Заміри вертикальних жалюзів

1. Потрібно вказувати габаритні розміри вироба разом з карнизом. Вони показані на малюнках: L – ширина, H – висота.
2. Визначити спосіб встановлення жалюзів (кріпимо до стіни, до стелі чи в проєм).

Кріплення жалюзів до стіни.
У цьому випадку рекомендується додавати до розмірів пройому (зовнішня частина відкосу) по висоті 10 см і по ширині 10-20 см на кожну сторону.
H = висота від верху карниза до підвіконня мінус 1,5-2 см. Для того щоб жалюзі не чіпляли підвіконня.
L = ширина  жалюзів з урахуванням віконного отвору плюс 10-20 см на кожну сторону.

Кріплення жалюзів до стелі.
Все як у випадку з кріпленням жалюзів до стіни, тільки:
H = висота від стелі до підвіконня мінус 1,5-2 см.

Кріплення жалюзів в проєм.
Заміряти отвір між відкосами і відняти 1 см від ширини, і 1-2 см від висоти. Потрібно мати на увазі, що проєм звужується в сторону вікна і ширина змінна. Треба брати до уваги і те, як будуть відкриватися вікно, чи не буде заважати карниз. Висота карниза – 3,5 см.

3. Є 4 типів управління вертикальними жалюзями. Продумайте, куди будуть збиратися ламелі при відкритті жалюзів і де буде сторона управління.

3. обираємо тканину
Ширина ламелей тканини для вертикальних жалюзів: 89 мм та 127 мм – є стандартом.
Матеріал можна підібрати в каталозі нижче, або на Google Диск для 127 мм та  для 89 мм. Наявність і деталі уточнюйте у менеджера.

4. сторона управління
Визначає з якої сторони буде ланцюжок управління на шторі.

Запит на прорахунок вартості вертикальних жалюзів

Тип системи*
Т-1Т-2Т-3Т-4
Ширина штори*, см
Висота штори*, см
Тканина*
89 мм127 мм
Сторона управління*
ПраваЛіва
Кількість штор
Деталі до замовлення:
Ім'я*
Телефон*
Email

*-обов'язково

Каталог тканин 89 мм

Зображення є орієнтиром для вибору тканини, колірна гамма може відрізнятися від оригіналу – залежить від налаштувань монітора і інших чинників.

Встановлення вертикальних жалюзів

Встановлення карнизу до стелі

Приміряйте карниз на місце монтажу, шнур повинен бути розташований на потрібній стороні. Відзначте положення отворів, які слід просвердлити. Монтаж кліпс до бетоної основи проводиться на дюбеля, до гіпсокартону – на “молі”, до армстронгу – на болти. Захлопніть карниз в кліпси.

Встановлення карнизу на стіну за допомогою кронштейнів

Визначте положення першого кронштейна і відзначте положення отворів, які потрібно просвердлити. Монтаж кронштейнів до бетоної основи проводиться на дюбеля, до гіпсокартону – на “молі”. До кронштейній за допомогою болтів укріпити кліпси. Захлопніть карниз в кліпси.

Встановіть ламелі тканини

Після встановлення карнизу можна буде прикріпити ламелі тканини на гачки карнизу.

З’єднайте ламелі тканини ланцюжком

Кожний відвіс ламелі потрібно з’єднати між собою ланцюжком з пазами. З’єднати всі ламелі, потрібно одним суцільними ланцюжком. Повторити з іншої сторони.

Догляд за вертикальними жалюзями

Вертикальні жалюзі  достатньо прості в експлуатації і не вимагають складного догляду за собою.

Жалюзі можна піддавати сухому і вологому чищенню, але з особливою обережністю. Головне – не зім’яти і не поламати ламелі. Смуги вертикальних жалюзів достатньо пилососити декілька разів на рік, використовуючи насадку для чищення м’яких меблів.

У разі забруднення тканини ламелей ні в якому разі не рекомендується самостійно прати тканину! Різні види тканини для вертикальних жалюзів мають просочення з різних речовин, багато з яких можуть вступити в реакцію з пральним порошком та іншими миючими засобами. Тоді тканина може пожолобитися, сісти і вертикальні жалюзі виявляться непридатними для подальшої експлуатації. Заздалегідь не представляється можливим визначити, яка тканина поведе себе добре при пранні, а яка деформується.

Чистку сильно забруднених вертикальних жалюзів краще довірити спеціалізованим клінінговим підприємствам, які надають послуги з хімчистки м’яких меблів, підлогових покриттів і вертикальних жалюзів.