Вертикальні жалюзі використовуються для декорування вікон житлових приміщень і офісів. Сучасні вертикальні жалюзі прекрасно доповнюють інтер’єр приміщення завдяки різноманітності текстур і колірних відтінків. Вони більш практичні і довговічні, ніж традиційний текстиль. Переважні функції жалюзі: вони ефективно регулюють світловий потік, захищають від світлових променів аж до повного затемнення.

Що потрібно знати перед замовлення:

1. обираємо тип системи

Тип Т1 – це коли при закритті полотно тканини рухається від ланцюжка управління. Т2 – навпаки,  полотно тканини рухається до ланцюжка управління. Тип Т3 нагадує штори тому, що полотно тканин здвигається в обидва боки (популярний тип з використання кобінації тканин по краях). Т4 – полотно здвигається до середини.

2. обираємо тканину

Ми реалізуємо вертикальні жалюзі з ламелей шириною 89 мм і 127 мм, з екологічно чистої тканини, які мають пилонепроникне і вологостійке просочення, завдяки якій тканина зберігає свої властивості після механічного чищення та вологого прибирання.

Матеріал: Поліестер.
В наявності завжди присутні більше 100 найменувань і кольорів тканин жалюзів.
Широкий вибір стильового оформлення вертикальних жалюзів – від класики до модерну.

3. розміри

Розміри знімаються взалежності від того куди буде монтуватися жвлюзі. Як правильно знімати розміри дивіться інструкцію.

4. сторона управління

Визначить з якої сторони буде ланцюжок та мотузка управління: зліва чи зправа.


Багаторічний досвід роботи у цій галузі і професіоналізм співробітників гарантують високу якість наших виробів, наданих послуг і виконаних робіт.

Телефонуйте: (099) 372-04-87 та (098) 335-02-56, або скористайтеся формою замовлення.

Термін виготовлення вертикальних жалюзь під ваші розміри – 3 робочих дня.
Доставка по Україні Новою Поштою та іншими перевізниками.
Вироби виготовляються індивідуально під ваші розміри – поверненню не підлягають!


Інструкція по догляду за вертикальними жалюзями.

Вертикальні жалюзі – один з найстильніших, сучасних і функціональних варіантів віконного дизайну приміщення. Жалюзі достатньо прості в експлуатації і не вимагають складного догляду за собою.

Жалюзі можна піддавати сухому і вологому чищенню, але з особливою обережністю. Головне – не зім’яти і не поламати ламелі. Смуги вертикальних жалюзів достатньо пилососити декілька разів на рік, використовуючи насадку для чищення м’яких меблів.

У разі забруднення тканини ламелей ні в якому разі не рекомендується самостійно прати тканину! Різні види тканини для вертикальних жалюзів мають просочення з різних речовин, багато з яких можуть вступити в реакцію з пральним порошком та іншими миючими засобами. Тоді тканина може пожолобитися, сісти і вертикальні жалюзі виявляться непридатними для подальшої експлуатації. Заздалегідь не представляється можливим визначити, яка тканина поведе себе добре при пранні, а яка деформується, тому краще не ризикуйте.

Чистку сильно забруднених вертикальних жалюзів краще довірити спеціалізованим клінінговим підприємствам, які надають послуги з хімчистки м’яких меблів, підлогових покриттів і вертикальних жалюзів.


Монтаж вертикальних жалюзь

Встановлення карнизу на стелі
Утримуйте рельсу на місці, шнур повинен бути розташований на потрібній стороні. Відзначте положення отворів, які слід просвердлити, крізь попередньо просвердлені отвори в рейці. Просвердлите отвори за допомогою свердла по бетону діаметром 6 мм і забийте дюбелі. Потім пріверніте рельсу на місце, щоб головки гвинтів були поглиблені в рельсу. Ви також можете прикріпити рельсу до стелі за допомогою скоб, які дозволять вам згодом легко зняти її.

Встановлення карнизу за допомогою кронштейнів
Визначте положення першого кронштейна і відзначте положення отворів, які потрібно просвердлити. Просвердлите отвори за допомогою свердла по бетону діаметром 6 мм і забийте дюбелі. Встановіть перший кронштейн на місце і частково затягніть кріпильні гвинти. Потім встановіть другий кронштейн на такій же відстані від іншого кінця рейки. Якщо вам буде потрібен третій кронштейн, встановіть його посередині між двома крайніми кронштейнами.

Встановіть ламелі

Після установки рейки можна буде прикріпити ламелі на свої місця.

З’єднайте ламелі ланцюжком
Після правильного вивішування всіх компонентів прикріпіть ланцюжок з пазами на кожний відвіс ламелі. Шторки повинні «відвісати». На це потрібно кілька днів. За цей час легкі складки зникнуть самі собою.


Зверніть увагу: Зображення є орієнтиром для вибору тканини, оскільки колірна гамма (особливо для матеріалів що переливаються) може відрізнятися від оригіналу – залежить від налаштувань відеокарти, монітора і інших факторів.ЗАМІРИ ВЕРТИКАЛЬНИХ ЖАЛЮЗІВ

Якщо ви вирішили встановити жалюзі самостійно, то вам належить зняти розміри. Дуже важливо вказати розміри правильно, щоб не помилитися при замовленні.

1. Потрібні габаритні розміри вироба разом з карнизом. Вони показані на малюнках: L – ширина, H – висота.
2. Визначити спосіб установки (кріпимо до стіни, до стелі чи в проєм).

Кріплення жалюзів до стіни.
У цьому випадку рекомендується додавати до розмірів пройому (зовнішня частина відкосу) по висоті 100 мм і по ширині 150-200 мм на кожну сторону.
H = висота від верху карниза до підвіконня мінус 1,5-2 см. Для того щоб жалюзі не стосувалися підвіконня.
L = довжина розставлених жалюзі з урахуванням віконного отвору і того щоб зібрані в сторону жалюзі не затуляли вікно.

Кріплення жалюзів до стелі.
Все як у випадку з кріпленням жалюзів до стіни, тільки:
H = висота від стелі до підвіконня мінус 1,5-2 см.

Кріплення жалюзів в проєм.
Заміряти отвір між відкосами і відняти 10 мм від ширини, і 10 мм від висоти. Потрібно мати на увазі, що проем звужується в сторону вікна і ширина змінна. Треба брати до уваги і те, як будуть відкриватися створки вікна, чи не буде заважати карниз. Висота карниза – 35 мм.

3. Є 4 типа управління вертикальними жалюзями. Продумайте, куди будуть збиратися ламелі при відкритті жалюзів і де буде система управління.