Бамбукові ролети – найбільш популярний вид виробів серед поціновувачів еко-дизайну. Тепло, затишок і особливий східний стиль надають приміщенню вироби з натурального бамбука.

Бамбукові жалюзі – вишуканий варіант декору вікна в будинку або офісі. Практичність і універсальність бамбукових штор зробили їх популярним видом віконного оздоблення у всьому світі. Натуральне дерево, джут, бамбук легко вписується як в класичні, так і сучасні інтер’єри.

Бамбукові ролети дозволяють надати вікну екзотичний вид тропіків і елегантність старовини, наповнюючи приміщення легким ароматом дерева і трав.

Що потрібно знати перед замовлення:

1. обираємо матеріал

Полотна штор виготовлено тільки з екологічно чистих матеріалів, воно представляє з себе полотно із зшитих між собою бамбукових паличок. Трирічні рослини зрізають, проводять спеціальну обробку, і отриманий матеріал вручну плетуть на спеціальних верстатах, створюючи завіси. Вологостійкі і міцні, до того ж дуже легкі, завдяки цьому бамбукові ролети практичні і довговічні, є популярним видом віконного дизайну в усьому світі.

2. обираємо тип збірки

Дана система бамбукових ролет підрозділяється на два типи збирання:
– рулонна збірка,
– римська збірка.

Рулонний система за допомогою надійного управління згортається в акуратний рулон над віконним отвором. У залежності від щільності бамбукового полотна і висоти вироби діаметр рулону складає від 6см до 20см. Дану особливість збирання полотна необхідно враховувати при виборі системи.

Особливістю виробів з римською збіркою з бамбукових полотен, є висновок шнура через люверс. Цей елемент окрім функціональності несе ще функцію декору, надає виробу стильний вигляд. Завдяки використанню металевого карниза, у нас є можливість запропонувати кріплення вироби на струні. Це дозволяє закріпити бамбукову штору на окреме вікно і в режимі провітрювання зберегти натяг полотна. Стандартно ми збираємо виріб в складки від 20см до 30см. При бажанні можна задати будь-який крок складки.

4. матеріал карнизу

Рулонна та римська збірка бамбукових ролет може бути на дерев’яному та на металевому карнизі. Популярний та дешевший варіант на металевому карнизі.

4. розміри

Вказуйте габаритні розміри штори: ширину та висоту в см. Якщо у вас виникли труднощі у замірах, зателефонуйте менеджеру та уточніть їх правельність.

5. сторона управління

Управління шторами здійснюється за допомогою руху шнура (механізм розташовується ліворуч або праворуч від штори).


Багаторічний досвід роботи у цій галузі і професіоналізм співробітників гарантують високу якість наших виробів, наданих послуг і виконаних робіт.

Телефонуйте: (099) 372-04-87 та (098) 335-02-56, або скористайтеся формою замовлення.

Термін виготовлення тканинних ролет під ваші розміри – 5 робочих днів.
Доставка по Україні Новою Поштою та іншими перевізниками.
Вироби виготовляються індивідуально під ваші розміри – поверненню не підлягають!


Правила експлуатації

 • Підйом і опускання полотна здійснюється за допомогою мотузки управління. Для цього мотузку управління відвести до центру жалюзі, звільнивши тим самим фіксатор мотузки і далі відпускати її або тягнути. При досягненні потрібного рівня відвести мотузку від центру і відпустити. Тканина може бути зафіксована на будь-якому рівні.
 • Матеріали для бамбукових штор в процесі експлуатації можуть розтягуватися. Величина розтягування може досягати 1% від висоти і залежить від умов експлуатації зокрема від швидкості і частоти підйому/опускання штори.
 • Виріб має валанс, що закриває верхній карниз з механізмами, висота якого 15 см.
 • Виріб призначений для встановлення тільки всередині приміщень з відносною вологістю повітря не більше 70%.
 • Необхідно уникати будь-якого механічного впливу на виріб, а також потрапляння бруду на полотно тканини.
 • Не допускається різкий підйом і опускання полотна.
 • Допускається тільки суха чистка вироби м’якою щіткою або пилососом.
 • Не допускається самостійний ремонт вироби клієнтом.

Інструкція по догляду за бамбуковими ролетами

Через те що у бамбукових ролетах використовують натуральні матеріали допускається невеликий перекіс, скручування, розтягування – тому рекомендується тільки суха чистка!


Зверніть увагу: Допускаються невеликі розбіжності у відтінках деревини і нитках плетіння, а також незначне викривлення планок, пов’язане з природним походженням матеріалу, і різними поставками.
Зображення є орієнтиром для вибору матеріалів, оскільки колірна гамма може відрізнятися від оригіналу – залежить від налаштувань відеокарти, монітора і інших факторів.ПОРЯДОК ВСТАНОВЛЕННЯ

 1. Розпакувати штору, акуратно розрізавши пакувальний рукав. Будьте обережні з ріжучими предметами, які можуть подряпати виріб. Розкрутити мотузку управління (7).
 2. Розмітити передбачувані місця кріплення кронштейнів (4), з огляду на те, що штора не повинна перешкоджати відкриттю вікна в складеному вигляді. Верхній дерев’яний карниз повинен розташовуватися строго горизонтально. Гвинти бічних кронштейнів повинні входити в бічні поздовжні пази. Гвинти центральних кронштейнів (якщо є) входять в круглі отвори. Установка може бути здійснена на стелю, на стіну, і на стіни отвору. Якщо кріплення здійснюється до стелі, цегляної або бетонної стіни, то необхідно використовувати дюбелі.
 3. Просвердлити отвори і при необхідності вставити дюбелі*.
 4. Прикрутити кронштейни шурупами (саморізами)*.
 5. Скрутити гайки з гвинтів кронштейнів.
 6. Вставити карниз в кронштейни і закрутити всі гайки. Шайби повинні знаходитися з боку гайок.
 7. Перевірити працездатність вироби шляхом опускання і підняття полотна (3).

* Дюбелі і шурупи (саморізи) не входять до комплекту поставки вироби.